rozpuszczalny błonnik kukurydziany oraz rozpuszczalna dekstryna kukurydziana

Forever Fiber 30 saszetek á 6,1 g - w składzie: rozpuszczalny błonnik kukurydziany oraz rozpuszczalna dekstryna kukurydziana

9251 PLN

Dodatkowa porcja naturalnego błonnika

Obecnie coraz więcej osób boryka się z problemami układu pokarmowego. Nieraz ich przyczyną jest dieta uboga w błonnik. Niestety, przetworzone produkty spożywcze na ogół zawierają go bardzo niewiele. Z kolei nie każdy może sobie pozwolić na regularne spożywanie dużej ilości świeżych warzyw.

Dlatego znacznie bardziej praktycznym rozwiązaniem będzie suplementacja błonnika.

Saszetki Forever Fiber stanowią pod tym względem idealną alternatywę. W każdej saszetce znajduje się aż 5 mg błonnika. Ponadto dużą zaletą tego produktu jest łatwość stosowania. Zawartość saszetki wystarczy wsypać do szklanki wody lub soku i dokładnie wymieszać. Produkt szybko się rozpuszcza i nie pozostawia grudek. Dzięki temu każdy może spożyć dodatkową porcję błonnika w dowolnej chwili.

Każde opakowanie Forever Fiber zawiera 30 saszetek. Przy stosowaniu jednej saszetki dziennie jest więc to kuracja na cały miesiąc. Jeżeli zatem ktoś boryka się z zaparciami lub ma inne problemy żołądkowe, warto polecić mu suplementację błonnika w takiej formie.

Skład:

Guma arabska, maltodekstryny (rozpuszczalny błonnik kukurydziany oraz rozpuszczalna dekstryna kukurydziana), fruktooligosacharydy pochodzące z korzenia cykorii podróżnika (Cichorium Intybus).

Sposób użycia:

Wsypać zawartość saszetki do wody, soku lub żelu aloesowego i dokładnie wymieszać. Gotowy napój można spożyć od razu lub popijać łykami w ciągu dnia. Nie należy łączyć błonnika z innymi suplementami diety, gdyż ten może zaburzać ich wchłaniania.

Zobacz produkt...